Kalendarz
• Dziś jest Poniedziałek 11 grudnia 2023 roku
Menu górne
Menu główne
Szkoły w Polsce

Radom » KURS DOSKONALĄCY UMIEJĘTNOŚCI KWALIFIKOWANEGO PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA

KURS DOSKONALĄCY UMIEJĘTNOŚCI KWALIFIKOWANEGO PRACONIKA OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA

Ośrodek Szkoleniowy O'CHIKARA w Radomiu organizuje KURSY DOSKONALĄCE kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej osób i mienia, ktory obejmuje doskonalenie umiejętności teoretycznych i praktycznych w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia.                                                         

Zajęcia na kursie obejmują następujące zagadnienia:

- przepisy prawa związane z wykonywaniem zawodu - 4 godziny,

- pierwsza pomoc przedmedyczna - 8 godzin,

- samoobrona i techniki interwencyjne - 16 godzin,

- wyszkolenie strzeleckie - 12 godzin.

Łączna ilość godzin kursu to 40 godzin.

Koszt kursu w zależności od ilości kursantów w grupie.

Dokumenty wymagane od kandydata na kurs:

- formularz zgłoszeniowy o przyjęcie na kurs (dostępny do wypełnienia w sekretariacie lub wysyłamy e-mailem),

- dowód osobisty lub inny dowód potwierdzający tożsamość (kopię poświadczamy za zgodność  z oryginałem),

- potwierdzenie dokonania wpłaty (zaliczka na kurs).

Kurs kończy się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu, które uprawnia uczestnika kursu do przedłużenia wpisu na liście kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej w trybie określonym ustawą z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia.

  Zgodnie z art. 38b ustawy z dnia 22 sierpnia 1997r. o ochronie osób i mienia - ,,Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej ma obowiązek co 5 lat przejść szkolenie lub kurs z w zakresie, o którym mowa w art.26 ust.3 pkt. 8 oraz przedstawić właściwemu Komendantowi Wojewódzkiemu Policji zaświadczenie o odbyciu szkolenia lub kursu."

W odpowiedzi na ten wymóg OŚRODEK SZKOLENIOWY O'CHIKARA w Radomiu wprowadza dla Państwa do swojej oferty KURS DOSKONALĄCY UMIEJĘTNOŚCI TEORETYCZNE I PRAKTYCZNE w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony i technik interwencyjnych oraz znajomości prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia, przeznaczony dla kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej osób  mienia, którzy są zobowiązani do odbycia takiego szkolenia co 5 lat.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: lub 48-334-01-20.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki tutaj: Polityka prywatności.
OK. Rozumiem