Kalendarz
• Dziś jest Czwartek 1 czerwca 2023 roku
Menu górne
Menu główne
Szkoły w Polsce

Książki » publikacje » Bezpieczeństwo imprez masowych

Skrypt obejmuje ogólne informacje na temat imprez masowych oraz zadania służ porządkowych i informacyjnych. W zakresie ogólnych informacji dotyczących imprez masowych autor przybliżył podstawowe pojęcia z tego zakresu, jak również imprezy masowe w kontekście innych zgromadzeń, aspekty prawne organizowania imprez masowych, zabezpieczenie i bezpieczeństwo imprez masowych, zagadnienia dotyczące służby porządkowej i informacyjnej, wymagania kwalifikacyjne i uprawnienia kierownika do spraw bezpieczeństwa.Podręcznik przedstawia również zadania i wyposażenie służb porządkowych i informacyjnych oraz zagadnienia dotyczące ochrony prawnej i odpowiedzialności pracowników służb porządkowej i informacyjnej, a także przykłady i uwagi praktyczne, wykaz podstawowych aktów prawnych dot. bezpieczeństwa imprez masowych.

Przedstawione zagadnienia zakończone zostały zestawem pytań  lub poleceń kontrolnych z założenia mających skłonić czytającego do ponownej analizy materiału i jego usystematyzowania.


powrótdo góry strony
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki tutaj: Polityka prywatności.
OK. Rozumiem