Kalendarz
• Dziś jest Niedziela 14 lipca 2024 roku
Menu górne
Menu główne
Szkoły w Polsce

Strona główna » Szkoła Ochroniarska O’CHIKARA przygotowała ofertę specjalna dla żołnierzy zawodowych i żołnierzy rezerwy

Żołnierzom zawodowym i żołnierzom rezerwy oferujemy zdobycie nowych kwalifikacji, w ramach przysługującej pomocy rekonwersyjnej.
W okresie zmian w systemie emerytur już dziś warto zadbać o swój zawodowy rozwój.W naszej ofercie znajduje się kształcenie w formie dwuletniej szkoły policealnej w zawodzie technik ochrony fizycznej osób i mienia, a także kursy kwalifikacyjne przygotowujące do egzaminu na licencję pracownika ochrony fizycznej durgiego stopnia oraz do egzaminu na licencję detektywa.

 

 

W ramach pomocy rekonwersyjnej wszystkim żołnierzom zawodowym, którzy są przewidziani do zwolnienia na 2 lata przed zakończeniem służby oraz 2 lata po jej zakończeniu, przysługuje pokrycie kosztów na dokształcanie i przekwalifikowanie oraz dojazdy i zakwaterowanie w miejscu nauki.

 

Zapraszamy!


powrótdo góry strony
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki tutaj: Polityka prywatności.
OK. Rozumiem