Kalendarz
• Dziś jest Środa 15 lipca 2020 roku
Menu górne
Menu główne
Szkoły w Polsce

Wrocław » Deklaracje przystąpienia do Egzaminu Zawodowego czerwiec 2013r

Złożenie deklaracji dot. przystąpienia do egzaminu zadowodowego w czerwcu 2013r.

Uprzejmie przypominamy wszystkim naszym aktualnym słuchaczom II roku oraz naszym absolwentom z lat ubiegłych mających chęć przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w czerwcu 2013roku, iż zbliża się termin złożenia deklaracji  tj. 20 grudnia 2012r.

Bardzo proszę aby nie czekać na ostatni termin który wypada na dzień 20.12.2012r ze złożeniem deklaracji tylko w miarę możliwości proszę to zrobić jak najszybciej.

Deklaracje dostępne są w sekretariacie szkoły jak i poniżej w załączonym linku do pobrania. Proszę wydrukować i wypełnić oraz podpisać czytelnie i odesłać na adres szkoły bądź dostarczyć osobiście. Słuchacze drugiego roku proszeni są o dopilnowanie tego na najbliższych dwóch zjazdach czyli 17-18 oraz 24-25 listopada br.

deklaracja.pdf

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki tutaj: Polityka prywatności.
OK. Rozumiem