Kalendarz
• Dziś jest Środa 24 kwietnia 2024 roku
Menu górne
Menu główne
Szkoły w Polsce

Wrocław » KURS DOSKONALĄCY DLA PRACOWNIKÓW OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA

KURS DOSKONALĄCY UMIEJĘTNOŚCI KWALIFIKOWANEGO PRACOWNIKA OCHRONY FIZYCZNEJ OSÓB I MIENIA


 

Ośrodek Szkoleniowy O'CHIKARA we Wrocławiu organizuje kursy doskonalące kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej osób i mienia, który obejmuje doskonalenie umiejętności teoretycznych i praktycznych w zakresie wyszkolenia strzeleckiego, samoobrony, technik interwencyjnych oraz znajomości przepisów prawa związanych z wykonywaniem ochrony osób i mienia .


 

Zajęcia odbywają się w weekendy w siedzibie Ośrodka we Wrocławiu przy ulicy Stawowej 24 .

Zajęcia na kursie obejmują następujące zagadnienia :

-pierwsza pomoc przedmedyczna - 8 godzin,

-samoobrona i techniki interwencyjne - 16 godzin,

-przepisy prawa związane z wykonywaniem zawodu -4 godziny,

-wyszkolenie strzeleckie – 12 godzin


 

Łączna ilość godzin kursu to 40 godzin . Koszt kursu od 1-go uczestnika wynosi 600,00 zł .


 


 

Kurs kończy się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu ,które uprawnia uczestnika kursu do przedłużenia wpisu na liście kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej w trybie określonym ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia .


 


 

Ustawą o ochronie osób i mienia /Dz. U.2016.0.1432 t. j. - Ustawa z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia/art.38 b :

1.Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej ma obowiązek co 5 lat przejść kurs doskonalący umiejętności, o których mowa w art. 26 uprawnienia wynikające z wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej ust. 3 pkt 8, oraz przedstawić właściwemu komendantowi wojewódzkiemu Policji, zaświadczenie o odbyciu tego kursu.


 


 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki tutaj: Polityka prywatności.
OK. Rozumiem