Kalendarz
• Dziś jest Środa 24 kwietnia 2024 roku
Menu górne
Menu główne
Szkoły w Polsce

Zawody » Technik administracji


Zapisz się

Technik administracji

 

 

Nauka trwa 2 lata (cztery semestry). Zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym. Absolwent uzyskuje tytuł technika administracji oraz kwalifikację obsługa klienta w jednostkach administracji.

 
Celem kształcenia jest jak najlepsze przygotowanie Absolwentów do podjęcia pracy w zawodzie, w tym do:
 
W ramach programu prowadzone są zajęcia m.in. z prawa w tym prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego i finansów publicznych, ekonomiki przedsiębiorstw, statystyki, rachunkowości, techniki biurowej, organizacji pracy biurowej, a także zawodowy język obcy.
 
 

Absolwent posiadający tytuł technika administracji uzyskuje kwalifikacje do pracy w tym zawodzie i jest przygotowany do podjęcia zatrudnienia w administracji rządowej, jednostkach samorządu terytorialnego – w urzędach marszałkowskich, urzędach powiatowych, miejskich, gminnych, w jednostkach organizacyjnych gminy, w przedsiębiorstwach, organach organizacji społecznych i zakładach usługowych nie wymagających innych specjalistycznych kwalifikacji.


Zapisz się
Zobacz wszystkie zawody
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki tutaj: Polityka prywatności.
OK. Rozumiem