Kalendarz
• Dziś jest Środa 24 kwietnia 2024 roku
Menu górne
Menu główne
Szkoły w Polsce

Zawody » Opiekunka dziecięca


Zapisz się

Opiekunka dziecięca

 

Nauka trwa 2 lata (cztery semestry). Zajęcia prowadzone są wyłącznie w systemie stacjonarnym. Absolwent uzyskuje kwalifikację świadczenie usług opiekuńczych i wspomagających rozwój dziecka.

 
Celem kształcenia jest jak najlepsze przygotowanie Absolwentów do podjęcia pracy w zawodzie opiekunki dziecięcej, w tym do:
 
W ramach programu prowadzone są zajęcia m.in. z psychologii z elementami pedagogiki i socjologii, medycyny zapobiegawczej, anatomii i fizjologii dziecka, pielęgnowania dziecka, wychowania technicznego, plastycznego, muzycznego, literatury dziecięcej, a także zawodowego języka obcego.
 
Absolwent uzyskuje kwalifikacje do pracy w zawodzie opiekunka dziecięca jest przygotowany do podjęcia zatrudnienia w charakterze niani, w żłobkach, przedszkolach, domach opieki, szpitalach.


Zapisz się
Zobacz wszystkie zawody
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki tutaj: Polityka prywatności.
OK. Rozumiem